Aktivity Hanky

Hanka Bohme

A to je má mamka Hanka

Hanka měla svého prvního pejska, když jí bylo 8 let a to už je dávno. Tehdy jí ho maminka s tatínkem přivezli z holešovické tržnice a stál 50 Kčs. Ani tehdy nevěděli, co vše tím způsobí.

Hanka se věnuje tzv. detekci, to znamená, že nás pejsky učí něco najít a označit, kde to je. Myslí si, že nás učí pracovat s nosem a čmuchat, ale to my už dávno umíme. Takže nám jen říká, co přesně chce, abychom jí našli. Má dokonce svojí akademii Dogs For Detection And Protection Academy. Takže i já jsem vlastně akademik Odjala. A až absolvuji, poletím do Konga. 

 

Vypadá to, že si vy lidé mamky hodně vážíte, protože o ní píšete nejen články, ale dokonce ji zvete do radia a televize. Třeba tady byla u pana Veselovského v DVTV a tam se prý jen tak někdo nedostane. Třeba tady byla u pana Veselovského v DVTV a tam se prý jen tak někdo nedostane.

O Camě mamka říká: „Cama pro mě nebyla jen nejlepší fenou, kterou jsem kdy měla. Byla mojí kolegyní, bojovnicí, která úspěšně pomáhala chránit africká zvířata, partnerkou a kamarádkou, na kterou jsem se vždy mohla spolehnout a která mě věrně následovala kamkoliv.“

 

Cama tu už není, ale stále jsme tu my, kteří můžeme s Hankou pokračovat v tom, co začala. Slonů, luskounů, goril, ale i dalších ohrožených zvířat v Africe rychle ubývá. Možná to neumíme zastavit, ale můžeme udělat maximum pro to, aby jich co nejvíce přežilo.

Chceš také pomoci?

Nemusíš nutně letět do Konga a pomáhat mi chytat pytláky, protože platný můžeš být pro nás i doma. Nejsnazší cesta je přispět finančně, protože každá stokoruna se počítá.

Pokud je Ti to málo, můžeš nám pomoci tím, co umíš. Třeba o nás psát články, starat se nám o facebook, nebo pro nás připravovat obrázky či videa. To víš, ty moje packy všechno nezvládnou. Rádi Tě přivítáme v týmu, i kdybys měl jen minimum času, který nám chceš věnovat.

Chceš být se mnou v kontaktu?

!!! Na těchto stránkách probíhá rekonstrukce. Děkujeme za pochopení !!!
This is default text for notification bar